energo 91

parametry

 • dom wolnostojący energooszczędny z antresolą/ poddaszem użytkowym
 • wysoki sufit w salonie
 • powierzchnia zabudowy: 91 m2 (wymiary: 7m x 13m)
 • powierzchnia całkowita: od 115 m2 do 144 m2
 • powierzchnia użytkowa od 87 m2 do 144 m2
 • 3-6 sypialni, 2-3 łazienki
 • STANDARD DOMU

 • standard energooszczędny/ niskoenergetyczny/ pasywny
 • dom murowany z silikatów
 • w cenie ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, kocioł gazowy/ pompa ciepła
 • możliwość wykończenia pod klucz
 • parter z 2 sypialniami

  Poniżej 4 propozycje układu pomieszczeń na parterze, uwzględniając 2 sypialnie, 1 łazienkę, 1 toaletę, spiżarnię, kotłownię/ pralnię oraz wiatrołap. To tylko niektóre z możliwości podziału tej przestrzeni - skontaktuj się z nami a dopasujemy projekt do Twojej działki i oczekiwań.

  UKŁAD 1

  Wejście z boku. Kuchnia z wyspą i spiżarnią, 2 sypialnie (jedna z szafą a druga z garderobą), łazienka, toaleta, kotłownia, schody proste.

  Układ 2

  Wejście od frontu. Kuchnia z wyspą i spiżarnią, 2 sypialnie (jedna z szafą a druga z garderobą), 2 łazienki, kotłownia, schody zabiegowe.

  układ 3

  Wejście z boku. Kuchnia z wyspą i spiżarnią, 2 sypialnie (jedna z szafą a druga z garderobą), łazienka, toaleta, kotłownia, schody zabiegowe.

  układ 4

  Wejście z boku. Kuchnia z wyspą i spiżarnią, 2 sypialnie (jedna z szafą a druga z garderobą), 2 łazienki, kotłownia, schody zabiegowe.

  parter z 3 sypialniami

  Poniżej 4 propozycje układu pomieszczeń na parterze, uwzględniając 3 sypialnie, 1-2 łazienki, 0-1 toaletę, spiżarnię, kotłownię/ pralnię oraz wiatrołap. To tylko niektóre z możliwości podziału tej przestrzeni - skontaktuj się z nami a dopasujemy projekt do Twojej działki i oczekiwań.

  UKŁAD 1

  Częściowo wydzielony salon, otwarta kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, kotłownia, wiatrołap, schody zabiegowe.

  układ 2

  Częściowo wydzielona kuchnia z półwyspem, salon z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, kotłownia, wiatrołap, schody proste.

  układ 3

  Częściowo wydzielona kuchnia z półwyspem, salon z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, kotłownia, wiatrołap, schody proste.

  układ 4

  Częściowo wydzielony salon, otwarta kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, kotłownia, wiatrołap, schody proste.

  poddasze

  Poniżej 4 propozycje układu pomieszczeń na poddaszu, uwzględniając antresolę, 1-2 sypialnie, toaletę, garderobę oraz korytarz. To tylko niektóre z możliwości podziału tej przestrzeni - skontaktuj się z nami a dopasujemy projekt do Twojej działki i oczekiwań.

  układ 1

  Antresola z otwartą przestrzenią + duża przestrzeń z wysokim sufitem nad salonem/jadalnią/kuchnią. Możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni w przyszłości.

  układ 2

  Wydzielona sypialnia + antresola + duża przestrzeń z wysokim sufitem  nad salonem/jadalnią/kuchnią.

  układ 3

  Wydzielona sypialnia + łazienka + garderoba + antresola + częściowo otwarta przestrzeń z wysokim sufitem nad salonem/jadalnią/kuchnią.

  układ 4

  Wydzielone 2 sypialnie + łazienka + garderoba.